Kierujemy się mottem ” Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi… J.Korczak
Dbamy jak mama i tata
U nas każde dziecko jest najważniejsze

O nas

Kliknąłeś, jesteś na naszej stronie internetowej, czytasz…… to znaczy, że szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka!

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Na początek wyobraź sobie swoje szczęśliwe dziecko, które dzięki zabawie  w prawdziwie rodzinnej, domowej atmosferze, pod okiem fachowej kadry pedagogicznej poznaje otaczający świat.

„Domowe Przedszkole” to miejsce gdzie wspólnie budujemy atmosferę wzajemnego zaufania i pełnej akceptacji. Jesteśmy uwrażliwieni na indywidualne różnice dzieci. Naszym celem jest prowadzenie dziecka zgodnie z jego rozwojem.

Zrobimy wszystko by doświadczanie świata było dla Waszych pociech nieustanną przygodą, która niesie ze sobą wiele praktycznej wiedzy i umiejętności.

• Niepubliczne "Domowe Przedszkole"

• 35-513 Rzeszów ul. kpt Władysława Raginisa 23
  • tel. 608 040 156 tel. 722 253 234