Posiłki w naszym przedszkolu realizuje catering FoodCrafters. Jest to zespół składający się z profesjonalistów, ale także amatorów – pasjonatów gotowania, osób młodych, ale i tych już po 50-tce.

Od 01.2019 roku zajmują się  żywieniem najmłodszych w żłobkach i przedszkolach. Na potrzeby tej części działalności firmy powstała odrębna sekcja, która na co dzień zajmuje się tylko posiłkami dla maluchów. Menu wyróżnia się na tle konkurencji między innymi autorskimi pastami warzywnymi serwowanymi do śniadań oraz koktajlami i musami warzywno-owocowymi, które podawane są jako II śniadanie lub podwieczorek. W menu nie ma pszennego pieczywa, gotowych jogurtów i ciasteczek, a jest za to sporo kasz, warzyw i owoców oraz ciasta i desery własnego wyrobu.

FoodCrafters realizuje specyficzne potrzeby dietetyczne takie jak:

Cena wyżywienia 14 zł/dzień, 16 zł/ dzień dieta.

Przykładowy jadłospis:

I Śniadanie 205 kcal
Chleb wieloziarnisty (pszenica, żyto)
Masło ekstra (mleko)
Pasta twarogowa z makrelą w pomidorach
Ogórek kiszony
Bawarka